Ferit Ticaret Bölge ve Türkiye Birincisi

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. Tarafından Türkiye Genelindeki Bayiler Arasında Yapılan Satış Değerlendirme Sonucunda Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde Bulunan Yusuf Altunay’a Ait Ferit Ticaret, Antalya Bölge birinciliği ve Türkiye İkinciliğini Elde Etti.

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş’nin geleneksel 9. Bayiiler Toplantısına çok sayıda şirket çalışanı ve bazı firma temsilcileri katıldı. 3 gün süren toplantının gala gecesinde, Sika yalıtım malzemesini satış ve uygulama alanında Türkiye genelinde en fazla satan bayilerle, uygulama yapan firmaların ödülleri verildi.

2004,2005 ve 2006 yıllarında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerdeki firmaları geride bırakarak Antalya bölgesinde ve Türkiye genelinde 1. olan Manavgat Ferit Ticaret, 2007 yılında da başarısını sürdürerek, Sika bayileri arasında Antalya Bölgesinde 1. ve Türkiye sıralamasında 2. olmanın gururunu yaşadı. Gala gecesi ve ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş Genel Müdürü Murat Belen, şirketin yapı kimyasallarında dünya lideri bir kuruluş olduğunu söyledi. Konuşmanın ardından dereceye girenlerin isimleri açıklandı.

Paylaş

Diğer Haberler

MATSO’DAN GÖRKEMLİ TÖREN

NEHİR GAZETESİ MATSO tarafından geleneksel hale getirilen Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni Side Perissia Otelde yapıldı. Törende açılış konuşmasını yapan MATSO Başkanı Mehmet Karamancı “Plaket almaya

Read More »

Ferit Ticaret Türkiye Birincisi

NEHİR GAZETESİ Dünyanın 70 ülkesinde Yapı Kimyasalları Üretim ve Pazarlaması yapan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. her yıl olduğu gibi 2004 yılında da Türkiye genelindeki bayileri

Read More »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *