Türkiye Devi Ferit Ticaret

Akdeniz Postası

1910 yılında İsviçre’de kurulan dünyanın birçok ülkesiyle birlikte Türkiye’de de faaliyet gösteren SİKA yalıtım malzemelerinin Türkiye temsilciliği Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından Türkiye genelinde bulunan 165 bayii arasında yapılan değerlendirmede Manavgat Sanayi Sitesi’nde bulunan Yusuf Altunay’a ait Ferit Ticaret satış üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda üst üste 2. Kez Türkiye 1.’liğini elde etti. Yusuf Altunay’ın yurt dışında olması nedeniyle Ferit Ticaret’in ödüllerini oğlu Ferit Altunay ve işletme müdürü Hasan Özcan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. Genel Müdürü Murat Belen’in elinden aldılar.
Merkezi İstanbul’da bulunan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş.’nin geleneksel 7. Bayiiler toplantısı Antalya Lara’da bulunan Concord Otel’de yapıldı. Bayiiler toplantısına, Türkiye genelindeki 165 bayiinin yanı sıra bu bayilerle çalışan firmaların temsilcileri ve şirket yetkilileri katıldı. 2 gün süren bayiler toplantısı ve seminerlerin gala gecesinde Sika yalıtım malzemesini satış ve uygulama alanında Türkiye genelinde en fazla satan bayilere ödül töreni gerçekleştirildi. 2004 yılında Türkiye ve Antalya Bölge 1. Olan Manavgat Ferit Ticaret, 2005 yılında da başarısını sürdürdü ve 2. Defa aynı başarıyı tekrarlamayı başardı. Gala gecesi ve ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. Genel Müdürü Murat Belen, “Sika, yapı kimyasallarında dünya lideri bir kuruluştur. Sika sistemleri yapı sektörünün tüm alanlarında karşılaştığınız zorluklar için çözümler sunar. Dünya çapındaki dağıtım ağı nerede olursanız olun Sika ürünlerine ulaşmanızı sağlar. Sika kalite, servis, iş güvenliği ve çevre konularına duyarlı üretim yapar. Sika olarak, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, bayilerimizi, çalışanlarımızı ve yatırımcılarımızı birlikte mutlu edebilen, sektörün dürüst, yenilikçi, insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, güler yüzlü lideri olmayı amaçlıyoruz.” Dedi.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerine dağılmış 165 Sika bayisi arasında Manavgat Sanayi Sitesinde bulunan Ferit Ticaret Antalya Bölge ve Türkiye 1.’ liğini elde etti.

Paylaş

Diğer Haberler

MATSO’DAN GÖRKEMLİ TÖREN

NEHİR GAZETESİ MATSO tarafından geleneksel hale getirilen Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni Side Perissia Otelde yapıldı. Törende açılış konuşmasını yapan MATSO Başkanı Mehmet Karamancı “Plaket almaya

Read More »

Ferit Ticaret Türkiye Birincisi

NEHİR GAZETESİ Dünyanın 70 ülkesinde Yapı Kimyasalları Üretim ve Pazarlaması yapan Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. her yıl olduğu gibi 2004 yılında da Türkiye genelindeki bayileri

Read More »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *