Başımız Sağolsun! Yusuf’u Kaybettik

Nehir Gazetesi

10 Mart 2009 tarihinde İzmir’e bir yakınının cenazesine giderken Korkuteli-İzmir karayolu üzerinde bulunan Yenice köprüsü yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonucunda ağır yaralanan ve tedavi görmekte olan Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Altunay (1966), 504 gündür vermekte olduğu yaşam savaşını kaybederek hayata gözlerini yumdu.
Manavgat’ta yapmış olduğu yardımlar ve Manavgat’a kazandırdığı Külliye ve Devlet Hastanesi Acil Servisi gibi hizmetlerle adından söz ettiren, herkesin gönlünde taht kuran Yusuf Altunay’ın cenazesi Cuma namazının ardından, yapımında çok büyük emeği bulunan Manavgat Külliye Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından doğum yeri olan Akseki Gödene köyüne götürülerek toprağa verilecek.
Kazanın ardından Antalya Araştırma Hastanesi’nde ve Medical Park’ta tedavi gördükten sonra Manavagt’ta evinde oluşturulan yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Altunay’ın durumunun ağırlaşması üzerine yaklaşık 4 ay önce Antalya Medical Park hastanesine kaldırılmıştı. Altunay’ın durumunun dün fenalaştığı ve 19:00 dolaylarında hayata gözlerini yumduğu bildirildi. Yusuf Altunay’ın ölüm haberi Manavgat ve Akseki’de büyük üzüntü yaratırken, ölüm haberini duyan yakınları ve sevenleri Antalya Medical Park Hastanesi’ne akın ettiler.

Paylaş

Diğer Haberler

MATSO’DAN GÖRKEMLİ TÖREN

NEHİR GAZETESİ MATSO tarafından geleneksel hale getirilen Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni Side Perissia Otelde yapıldı. Törende açılış konuşmasını yapan MATSO Başkanı Mehmet Karamancı “Plaket almaya

Devamını Oku »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir